Příběhy a zkušenosti

John

Smithg144 | 18.06.2016

reverse phone lookup free results I am no longer positive defeggkdkfdedfge

John

Smithf977 | 17.06.2016

That is some inspirational stuff. Never knew that opinions could be this varied. Be certain to keep writing. kccakkgeggbegede

regresní terapie a nejen mé dvě děti :-)

Gabča | 30.10.2014

Jsou to už 2 roky, co jsem přišla o druhé dítě. Myslela jsem, že jsem drsňák a taky jsem si na něj dost douho hrála, ale tohle mě sebralo. Jako "náhodou" jsem potkala kamarádku z dětství Janku a nakonec jsme se dostali až k regresce.
Měla jsem možnost prohlédnout, co se vlastně stalo a překonat všechno, co mi bránilo. A nejen to, našla jsem v sobě celkem nového člověka a ten člověk se mi líbí víc a víc. A taky se objevily naprosto nové cesty, kterými se vydat. A já se po nich vydala....
Je to už půl roku, co se mi narodilo to nejkrásnější děvčátko na světě. Jani, moc ti za něj děkuji. A děkuji i za novou Já a nové životní cety, které jsi mi ukázala. :-)

Prostě ta holka, má sílu:-)) božskou v kapse:-)

Mirka | 11.07.2012

Děkuji Janince, kamarádce, která mi ohromně pomohla na dálku odblokovat , zharmnoizovat čakry a a zrušit kletbu, kerá byla na mě uvalena. Po té, co mě dala dokupy se začaly dít divy. Které ještě ted nepobírám. Ale je to krásné tak čistá jsem už dliouho nebyla a napojení an universum je snadné. Chci ti ze srdce poděkovat, že pomáháš i mému muži. A že mu ještě hodně pomůžeš, aby pochopil i mne. Jsi anděl, máš ohrmonou sílu, kterou využíváš v souladu s boží vůlí. Buh tě ochranuj, žehnám ti a ♥ ♥ ♥ . Děkuji, že jsi.

Velké díky za pomoc

Jitka Grusová | 21.06.2012

Milá Janko, chci ti moc poděkovat za tvou pomoc! Po 10 dnech neustálého dráždivého kašle jsi mi nabídla pomoc. Nakreslila jsi si mě a zjistila jak moc mám zanesené čakry. Protože je možné na dálku čakry vyčistit, tak jsme se do toho pustily. Mé prožitky byly různorodé. Nejprve teplo, které stoupalo vzhůru celým tělem. Potom se mi začala točit hlava. Při čištění srdeční čakry se mi spustily slzy a nedaly se zastavit. No a při čištění 5. čakry jsem začala kašlat a kašlalala a kašlala a vše se uvolňovalo. Nakonec se dostavilo celkové zklidnění a bylo mi moc příjemně. Nakonec jsi mi poslala ještě shamballku a dílo bylo dokonáno. Dala jsi mi i domácí úkol, který důsledně plním. Čakry vysávám a prosvětluji každý večer. Toto se stalo před cca 8-9 dny a kašel ustoupil. Stále se ještě čistím, ale hodně se mi ulevilo. Je skvělé jak to funguje na dálku. Děkuji za tvou pomoc. Přišla právě včas :) Ať tvá láska a energie pomáhá všem lidem!

Re: Velké díky za pomoc

Janka | 05.07.2012

Ahojky Jituško,
moc děkuju, jsem moc ráda, že jsem ti mohla pomoct. Mám vždycky radost, když se někomu uleví. :-)
Přeju ti jenom samé zvyšování vibrací.
Janka

Poděkování za pomoc

Mirka Blažková | 01.06.2012

Ahoj Janko. Děkuji moc za pomoc s nemocným kolenem. Vídeň jsem si užila úžasně. Abych to objasnila ostatním. Asi dva týdny před plánovaným odjezdem na dva dny do Vídně jsem nešťastně spadla, rozbila si a narazila koleno. Pár dní jsem nemohla skoro pořádně na nohu stoupnout. Když už se to začalo zlepšovat, tak týden před odjezdem mně do kolena nešťastně uhodil manžel a hned na to i dcera. Janka mi začala posílat Shamballu asi čtyři dny před odjezdem a už jsem cítila mírnou úlevu. V pátek - první den ve Vídni jsem prožila bez bolesti a v sobotu, kdy jsme celý den běhali po centru a památkách jsem chodila, jako bych koleno nikdy ani naražené neměla. Děkuji moc ještě jednou. Jsi skvělá.

Re: Poděkování za pomoc

Janka | 04.06.2012

Mirečko, moc moc děkuju. Jsem ráda, že jsem ti mohla pomoct, kdyby cokoliv, tak se ozvi. :-) Mám tě ráda. ♥ papa

Světlankujuuu ♥

Bomberunka | 22.03.2012

Jaňuli....ať se ti moc moc daří :) světlankujuuuu ♥

Re: Světlankujuuu ♥

Janka | 23.03.2012

Ahojky Světli, moc děkuju, snad půjde všechno dobře a povede se všechno tak, jak má. :-) Všechno je to v rukou tam nahoře, takže věřím, že se to hezky rozjede. :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek